Kubusie 2022 - Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 10 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie „ Kubusie”. Od tego dnia dzieci stały się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności- dając dowód, jak już dużo potrafią. Następnie obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać swoich Pań, pomagać kolegom, być dobrymi przedszkolakami.

Na zakończenie Pani wicedyrektor Iwona Grzybowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom, medale oraz słodki poczęstunek.

Renata Pec

Małgorzata Bartnik