Boże Narodzenie

21.XII.2021r. dzieci z grupy Chochliki zaprezentowały społeczności przedszkolnej i zaproszonym gościom pastorałki i kolędy bożonarodzeniowe. Na wspólne kolędowanie do naszego przedszkola przybyli Pan Burmistrz Leszek Kopeć i Pani Burmistrz Ewa Kondek. To spotkanie było okazją do pożegnania wieloletniej pracownicy naszego przedszkola- Pani Elżbiety Piętki. Pani Dyrektor wraz z Panem Burmistrzem i Panią Burmistrz podziękowali Pani Eli za długie lata pracy i życzyli zasłużonej emerytury. Do życzeń dołączyły się również dzieci recytując wiersz dla ulubionej Pani kucharki .Chór Alema 8 zaśpiewał dla emerytki dwie piosenki: „ Być kobietą” oraz „ Ładne oczy masz”.

Dzieci swoim występem wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy razem śpiewali, kolędowali, cieszyli się z nadchodzących świąt.

Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz szczęśliwego Nowego Roku.

07-01-2022, Agata Karwacka