Przedszkolaki z ,, 8” cieszą się bardzo z nowego chodnika

Przedszkolaki z ,, 8” cieszą się bardzo z nowego chodnika, który powstał przy naszym Przedszkolu. Podjęte zostały również prace renowacji kostki brukowej na terenie przedszkola.

Inwestycja ta została zrealizowana przez Gminę Staszów.

Dziękujemy serdecznie panu Burmistrzowi Leszkowi Kopciowi oraz pani Wiceburmistrz Ewie Kondek za to, że zawsze przychylnie odpowiadają na nasze potrzeby. Przedszkolaki będą czuły się bezpiecznie spacerując wokół swojego przedszkola oraz przebywając na terenie ogrodu przedszkolnego.

Gmina dba również o zieloną przestrzeń wokół naszej placówki, systematycznie dosadzając różne gatunki drzew. Działania te wpisują się w nurt naszej codziennej pracy której fundamentem jest obcowanie z przyrodą.

Przedszkolaki i Pracownicy Przedszkola nr 8 w Staszowie dziękują za te działania panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Staszów.

25-10-2020, Agata Karwacka