Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych małych jak i dużych. Jak co roku 8 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z tej okazji. Piękny występ artystyczny przygotowały panie wraz z dziećmi z grupy „Kubusie”. Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności artystyczne, wokalne, recytatorskie i taneczne.

Kolejnym punktem był występ Chóru „ALEMA 8”, który zaśpiewał utwory dedykowane wszystkim Paniom.

Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Uśmiechnięte buzie dzieci, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Mali artyści zaprezentowali swoje zdolności również 17 marca dla członków Klubu Seniora „Radość życia” w Staszowie. W tym szczególnym dniu wszystkie seniorki otrzymały piękne życzenia i upominki. Przedszkolaki z wyjątkowym zaangażowaniem starały się okazać szacunek osobom starszym. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

21-03-2023, Agata Karwacka