Zakończenie roku

„…Przy innym stole, w inny dzień, do zobaczenia znów…”

Nasze przedszkole w dniu 22.06.2023. żegnało niesamowicie zdolną grupę 6-latków. „Smerfy” kilka lat temu przekroczyli próg przedszkola, pełni ciekawości, energii i nieograniczonego potencjału. Tutaj odkrywali świat, eksperymentowali, uczyli się współpracy i rozwijali swoje umiejętności. Dzisiaj widzimy, że są silnymi, samodzielnymi i bardziej pewnymi siebie małymi ludźmi. Ich przygody i piękne przyjaźnie, które zbudowali w ciągu ostatnich lat, można zobaczyć na filmie, który stworzyła wychowawczyni – Edyta Słomka.

30-06-2023, Agata Karwacka