List do Rodziców

Szanowni Rodzice naszych Przedszkolaków ponieważ Przedszkole jest zamknięte wszystkie Panie Nauczycielki opracowują dla Waszych dzieci różnorodne materiały, które mam nadzieję pomogą Wam przetrwać ten czas.

Bardzo proszę traktujcie to jako propozycja a nie obowiązek. Wybierzcie to co jest ciekawe, atrakcyjne. Wykorzystajcie Państwo ten czas na obserwowanie swoich pociech. Zobaczycie jak wiele potrafią, jakie są inteligentne i samodzielne.

Mogę to powiedzieć ponieważ często obserwuję je na zajęciach otwartych oraz w trakcie codziennej pracy. Jest to efekt Waszego zaangażowania i współpracy z Nauczycielkami.

A jeśli dostrzeżecie coś co Was zaniepokoi zgłosicie to jak wrócimy do Przedszkola i wtedy postaramy się temu zaradzić i wyrównać ewentualne zaległości w trakcie zajęć indywidualnych.

Drodzy Rodzice sześciolatków.

Jestem spokojna o przygotowanie Waszych dzieci do szkoły. Troszczymy się o to od pierwszego dnia kiedy Wasze dziecko przyszło do Przedszkola. Dbamy o ich wszechstronny rozwój, o to żeby poradziły sobie w trudnej sytuacji , umiały funkcjonować w grupie. Jest to solidny fundament na którym zbudują gmach swojego wykształcenia.

Wszystkie Panie Wychowawczynie opracowują dla Państwa dokładny opis gotowości szkolnej i wręczą po powrocie do Przedszkola.

Serdecznie Państwa Pozdrawiam, życzę spokoju, cierpliwości

a nade wszystko zdrowia.

Do zobaczenia w Przedszkolu

Alicja Misiak

Jeśli uznacie za stosowne przeczytajcie mój list do Waszego Dziecka.

List do Przedszkolaków

Witam Was drogie Smerfiki, Krasnoludki, Kubusie, Jeżyki, Biedroneczki, Wędrowniczki, Chochliki, Słoneczka. Jesteście teraz w swoich domach. To są takie trochę inne wakacje. Macie dużo czasu na zabawę, oglądanie bajek, rozwiązywanie zagadek, malowanki. Nie wyrzucajcie tych prac, wszystkie zbierajcie. Jak przyjdziecie do Przedszkola chętnie je obejrzymy i wręczymy Wam nagrody.

Słuchajcie swoich Rodziców, wykonujcie prace przysłane przez Wasze Panie. Bawcie się dobrze.

Czekam na Was w Przedszkolu

Do zobaczenia